پرش لینک ها

بازاریابی و برندینگ پیشرفته

بازاریابی و برندینگ پیشرفته

در مبحث تحلیل مدل کسب‌وکار آموختیم که ایجاد ارزش برای مشتریان در کنار تولید ثروت برای سهامدارن و ایجاد مزیت های رقابتی پایدار از اساسی ترین مفاهیم و نتایج مورد انظار یک کسب و کار می باشد؛ بنابراین ایجاد نقشه شناخت مشتری از مهمترین وظایف مدیریت سازمان می باشد، چنانچه فرآیند بازاریابی به درستی انجام پذیرد، موفقیت هر شرکتی را در پی خواهد داشت؛ بنابراین می‌توان گفت بازاریابی فرایندی است که در آن شرکت برای مشتریان خود ارزش ایجاد می‌کند و رابطه مستحکمی را برقرار می‌سازد تا از این طریق بتواند از مشتری ارزش دریافت کند. موفقیت در بازاریابی اتفاقی نیست بلکه هر یک از آنها حاصل برنامه‌ریزی و اجرای دقیق استراتژی های مختلفی خواهد بود. بازاریابی‌ها رویدادهای مختلفی را در زمان‌های متفاوت ایجاد می‌کند. 

بر اساس تعریف کاتلر مدیریت بازاریابی عبارت است از علم و هنر انتخاب مشتریان هدف، جذب، نگهداری و رشد آن ها از طریق خلق، اعلام و عرضه ی ارزش های برتر به آن ها، و بر این اساس بازاريابي محصول شامل داشتن درك مناسب و شناخت كافي از مخاطبان هدف و استفاده از پيام رساني و قرارگيري استراتژيک در بازار براي افزايش سودآوري و تقاضا براي محصولات مورد نظر مي باشد.در نتیجه بازاریابی و استراتژی های مدیریت بازار به عنوان یکی از سرفصل اساسی در فرایند مشاوره سازمانی و سیستم سازی به حساب می آید.

در فایل آموزشی “بازاریابی و برندینگ پیشرفته” ابتدا تشریح فرآیند بازاریابی ، بیان ضرورت و اهمیت آن در مدیریت سازمان و در کل مفاهیم اساسی آن را به صورت کامل آموزش خواهید دید، و به این ترتیب با اهداف فرآیند بازاریابی ، آنالیز بازار و روش‌های مختلف تقسیم بندی بازار آشنا خواهید شد.

پیام بگذارید