پرش لینک ها

مدیریت بازار و بازاریابی پیشرفته

استراتژی‌های بازاریابی موفق مبتنی بر داده، مشتری محور و به طور کل نگر از طریق کانال‌های بازاریابی یکپارچه مدیریت می‌شوند. برنامه استراتژی‌های بازاریابی پیشرفته با ارائه ستون‌های تصمیم گیری استراتژی بازاریابی بر اساس این مفهوم چند پایه است.

از این رو، برنامه‌هایی همه‌جانبه طراحی شده است تا به رهبران و مدیران بیاموزد که در مورد بازاریابی از منظری بین رشته‌ای چگونه فکر کنند و از طریق پیشنهاد ارزش پیشنهادی مشتری، مزیت‌های رقابتی عمیق و پایدار را برای سازمان  ایجاد کنند.

با تغییر چشم‌انداز رسانه‌ای در حال تغییر، سفر مشتری پیچیده‌تر، فن‌آوری‌های نوآورانه، استارت‌آپ‌هایی که کانال‌های سنتی را مختل می‌کنند و نسل جدیدی از مشتریان آگاه از فناوری روز، بازاریابی تحت عنوان یک عمل، چالش‌های بسیاری را در پیش رو دارد.

در کتاب ” بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته” دانش‌آموزان و شاغلان می‌توانند راه‌های خود را با این چشم اندازها وفق داده و تمامی شکاف‌های مهارتی که در روند کاری بسیاری از بازاریابان به وجود می‌آیند را شناسایی و برطرف سازند.

مدیریت بازاریابی پیشرفته دانشجویان را برای این دنیای جدید بازاریابی آماده می‌کند. از آنجایی که رویکردهای بازاریابی سنتی در ارائه راه‌حل‌های قانع‌کننده برای واقعیت‌های تجاری مدرن ناکام هستند، اگر بازاریابان می‌خواهند اعتماد را در سازمان خود دوباره به دست آورند، به یک رویکرد جدید نیاز دارند و بهترین راه برای آنها مطالعه کتاب ” بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته ” است. چراکه کتاب ” بازاریابی و مدیریت بازار پیشرفته ” با استفاده از مثال و مطالعات موردی روی انواع کسب‌وکارها و همچنین حمایت از آموزش، کاوش انتقادی در جنبه‌های پیشرفته‌تر مدیریت بازاریابی، از جمله شکافی که بین بازاریابی رسمی و عمل در دنیای واقعی وجود دارد، بحث در مورد ابزارهای چند رشته‌ای را به سادگی شرح داده است.

پیام بگذارید